אוהל יעל - מקום בהר - הסיפור שלנו
 

יעל דה מאיו – בעלת החיזיון
לפני כמה שנים, יעל דה מאיו, חלמה על מקום משלה שבו תוכל לארח אנשים מכל הדתות, שיהווה מרכז לאמנות בגליל. ב- 1987 החלה לממש את חלומה והחלה לעשות את צעדיה הראשונים בהקמת אוהל יעל. כמי שאהבה לארח אנשים בביתה. היא החליטה שצריך להביא אותם אל הטבע בגליל, ולשם כך צריך ליצור מקום נגיש מצד אחד, אך מצד שני שהבתוליות שלו לא תפגע. היא ובעלה, קובי, החליטו לעבור ממרכז הארץ עם חמשת ילדיהם ולהקים את היישוב המודטי הררית (בעבר יישוב שרק אנשים שעסקו במדיטציה טרנסנדנטלית התקבלו אליו, כיום יישוב שפתוח בפני כולם). ביישוב זה נולד ילדם השישי.

האוהל של יעל כיום
בתקופה האחרונה רועי (שמכונה "חמסוס", בגלל שהוא הילד החמישי של יעל וקובי)  התחיל לנהל את אוהל יעל. יחד עם הצוות של המקום, הוא ממשיך להגשים את חזונה. הצוות מורכב מאנשים יקרים, תושבי האזור, שעובדים יחד שנים רבות. מטרה אחת מנחה את הצוות: להנעים את הדרך לכל אדם שבוחר לעשות אצלנו אירוע, להקשיב לצרכים שלו ולתת לו ביטחון.

הערכים שמנחים אותנו
אחד העקרונות שמנחים אותנו הוא הכבוד לטבע ושמירה על הסביבה. לכן, אנחנו בונים באופן מתחשב, משתמשים בחומרים טבעיים, שרובם תוצרת המקום עצמו. בנוסף, אנו רואים ערך עליון באירוח אנשים כיאות. כל אדם שבוחר לעשות אצלנו אירוע, מצטרף למשפחה חמה שמלווה אותו לאורך כל התהליך.

אוהל יעל – תתחילו להתרגש!
אוהל יעל ממוקם בלב טבע פראי ועוצר נשימה. המקום בנוי מאבן מקומית, באופן שמשתלב עם הנוף הגלילי הקסום. במקום יש אמפיתיאטרון המתאים למופעים מוסיקליים, הופעות, ריקודים ובנוסף – מבנה מקורה, מפלס מוצל וטרסות גולשות אל הנוף.

אנו מציעים מגוון רחב של פעילויות לחגיגה שלכם ואפשרויות קולינריות רבות. ישנם הרבה מקומות המאפשרים לזוגות לערוך את חתונתם בטבע, אבל אנו מאמינים שהיופי הוא בבחירת מקום שמתאים לאישיות ולאופי של בני הזוג, שמסוגל לרגש אותו, מבלי שהוא ירגיש שהוא "מחופש" לחתן ולכלה. אנחנו עושים את כל מה שניתן על מנת שתיהנו לאורך כל הדרך עד ליום שמחתכם. אנו נחבר אתכם עם אנשי מקצוע נפלאים, שיכוונו וייעצו לכם, ומעל לכל – יעניקו לכם תחושה ביתית וחמימה. 

במקום ישנה גם אפשרויות שינה באוהלים ייחודיים. במידת הצורך, נשמח להעניק לכם גם המלצות על צימרים באזור. 

אוהל יעל – המקום הטבעי להתחתן בו.

 
 
 
 
תן חוות דעתקרא חוות דעתקראו המלצות |
נבנה ע"י Mitchatnim
כתובת: אוהל יעל, הררית ד.נ. משגב, 20182, על רכס יודפת הרריתטלפון: 053-6130409